Replika poleca na lato – odcinek siódmy

Tym razem zabiorę Was na wyspę. Tajemniczą, niepokojącą, pełną dziwnych zjawisk i nie mniej dziwnych ludzi. To Wyspa Tajemnic – pierwsza część cyklu Purgatorium Ewy Pohler.
Nic nie jest na tej wyspie tym, czym zdaje się być, a sekrety ciągle się mnożą. Jak w tej sytuacji poradzi sobie siedemnastoletnia bohaterka?
Odpowiedź na to pytanie możecie uzyskać tylko w jeden sposób – musicie przeczytać tę książkę.

Hortense Gray jest psychologiem eksperymentalnym. Ratuje życie, ale ceną, jaką trzeba za to zapłacić, jest… śmiertelne przerażenie.Siedemnastoletnia Daphne Janus nie może uwierzyć, że rodzice pozwalają jej jechać z najlepszym przyjacielem na wakacje. Tak naprawdę pobyt w pięknym kurorcie na niewielkiej wyspie u wybrzeży Kalifornii to ostatnia, desperacka próba ocalenia dziewczyny.W miejscu tym są przeprowadzane eksperymentalne terapie dla osób ze skłonnościami samobójczymi. Początkowo niekonwencjonalne zajęcia są ekscytujące — duchy w pokoju, awaria windy, przygoda podczas wycieczki kajakiem — to wszystko robi wrażenie. Ale kolejny dzień przynosi nowe wyzwania… Gdy podczas jazdy terenowej dziewczyna odłącza się od grupy, rozpętuje się istne piekło. Daphne zaczyna zastanawiać się, czy rodzice wysłali ją na wyspę po to, by jej pomóc, czy też aby ją ukarać. 

Ten post ma 5 komentarzy

 1. Julianna Wos

  Pani Hano, jak Pani to robi, pisze, czyta w takim tempie i jeszcze prowadzi bloga? 🙂

 2. Hanna Greń

  Pani Juliano jak Pani widzi, nie prowadzę bloga systematycznie, tylko czasem coś tam skrobnę 😀
  I to nie z braku czasu, tylko niestety z lenistwa.
  Od czasu, gdy zaczęłam pisać, czytam tylko dwie godziny dziennie. Inaczej musiałabym nie spać, bo rodzina też wymaga uwagi. Na szczęście do pisania nie muszę mieć żadnych specjalnych warunków, mogę wszędzie i nawet przy rozmowie. 🙂
  Pozdrawiam.

 3. Ciekawie piszesz 😀
  Zapraszam na mojego bloga BookAddictMaster.blogspot.com ,dopiero zaczynam więc przyda mi się opinia doświadczonych osób

Leave a Reply